bazén
sauna
herna
hřiště
Volná lůžka

VOLNÉ POKOJE

Pro ubytování v zimní sezoně 2021/2022 nás kontaktujte.

O pensionu KÖHLER

Pension s celoročním provozem se nachází v příjemném a klidném prostředí přibližně 150 m od centra Deštné v Orlických horách s krásným, výhledem na sjezdovky nejznámějšího, největšího zimního střediska malebných Orlických hor. Přístup k pensionu je autem - parkování přímo u pensionu.

V podkrovní jsou vybudované dva čtyřlůžkové pokoje s kompletním sociálním vybavením, kuchyňkou a jídelním koutem. V přízemí se nachází tří, čtyř a pěti lůžkové pokoje s kompletním sociálním vybavením a kuchyňkou. Z čtyř a pětilůžkového pokoje je vstup na terasu, která je pro letní období vybavena nábytkem i velkou markýzou. V suterénu pensionu je vybudovaný dvou a třílůžkový pokoj. K těmto dvěma pokojům přísluší jedna kuchyňka a jedna koupelna.

Všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem a pevným připojením na internet nebo Wi-Fi. Lůžka pensionu jsou vybaveny protialergickými přikrývkami a polštáři.

Dále se v suterénu nachází společenská místnost vybavená velkou stereofonní televizí, videem, počítačem volně přístupným na internet a DVD. Displej meteorologické stanice s aktuálními údaji o počasí potěší hosty jak v zimním tak v letním období. V minibaru je možné zakoupit i kávu, nealkoholické i alkoholické nápoje včetně cukrovinek. Ke společenské místnosti patří i kuchyňka vybavená pro zajištění občerstvení různých skupin hostů. Všechny pokojové kuchyňky jsou vybaveny ledničkou, mikrovlnou troubou, dvou plotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím včetně příborů. Sociální zařízením se rozumí sprchový kout, WC a umyvadlo s tepelným radiátorem ve formě žebříčku pro sušení ručníků.

Při vstupu do pensionu je sušič pro 24 párů lyžařských bot a sušicí skříň na letní i zimní oblečení. Samozřejmostí je i úschovna lyží a cyklistických kol.

Pro ubytované hosty je krytý vyhřívaný plavecký bazén rozměr 4 x 8 m ZDARMA, dále za poplatek sauna. V suterénu bazénové haly je herna se stolním tenisem a šipkami. Vinárna na noční posezení s možností výběru kvalitních vín z našeho vinného sklípku.

Na pozemku pensionu je pro letní období vybudované dětské hřiště (houpačky, víceúčelový domeček se skluzavkou i pískovištěm, dále trampolína a ruské kuželky. Příjemné prostředí doplňují i dvě fontány. K dispozici je i travnaté hřiště pro hraní různých míčových i jiných her.

Zahradní altán je vybaven krbem pro příjemné posezení v zimním i letním období.

Ve společenské místnosti pensionu na objednávku podáváme snídaně. Obědy nebo večeře zajišťujeme v 300 m vzdálené Hospůdce na staré cestě.

100 m od pensionu v období hlavní lyžařské sezony jezdí Skibus a v letním období i Cyklobus

 

Přímo u pensionu je parkoviště pro auta hostů ZDARMA.